همانطور که ما برای درک ارزش و بهای چیزی آن را لمس می‌کنیم، راه هایی وجود دارد که برند ها می‌توانند موقعیت خود را در بازار تغییر یا افزایش دهند. یک نمونه عالی از آن می‌توان به برند هایی مانند Under Armor اشاره کرد که هنر تثبیت موقعیت و کیفیت را تجربه کرده اند.

 

یک مثال خوب دیگر این است که چگونه تأییدییه یک فرد مشهور و عرضه محدود محصولات می‌تواند به رسیدن به یک ارزش درک شده بالاتر کمک کنند. اقلام محدود شده، احساس اضطراب را بوجود می‌آورند، بنابراین احتمال اینکه مصرف کنندگان این محصولات را بخرند نسبت به دیگر محصولات بیشتر است. مشاهدات حاکی از آن است که اگر اکنون اقدام نکنید، شما این فرصت را از دست خواهید داد تا چیزی را که دیگر فروشندگان به آن دسترسی ندارند، به دست آورید. با این کار می‌توانید تأثیر بسزایی بر مخاطبین داشته باشید و این حس را به آنها منتقل کنید که در مورد چیزی اطلاع دارند که اغلب مردم از آن بی خبرند، درست همانند محصولاتی که به مقدار محدود تولید شده اند و به دست آوردن آنها دشوار است.

 

ارزش درک شده نیز می‌تواند تحت تاثیر عملکرد و جذابیت کلی نوع بسته بندی باشید، بسته بندی که به زیبایی طراحی شده می تواند فروش، افزایش سهم ذهنی و اجازه دادن به عبارات کلامی مثبت را ایجاد کند. یک نمونه بارز از آن می‌تواند بسته بندی ارائه شده برای یک نوشیدنی گران قیمت باشد؛ چیزی که با لوکس بودن در ارتباط است و یک نقطه کانونی برای دریافت یا ارائه هدیه است.

 

نوع بسته بندی
بنابراین، نتیجه‌گیری ما در مورد طراحی بسته‌بندی و تاثیرات آن بر درک کاربران چیست؟

بسته‌ بندی مهم است و ما به شدت کار کردن با یک تیم باتجربه را توصیه می‌کنیم که هم روانشناسی، هم فرآیند تولید را درک می‌کند. در طول سال‌ها ما در صنایع چاپ و بسته بندی سی‌گل باربد، روی نمونه‌های بیشمار طراحی بسته‌ بندی کار کرده‌ایم، اگر علاقه دارید درباره طراحی بسته‌ بندی صحبت کنید و یا در این مورد نیاز به مشاوره دارید، از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشید.