نمایش تصاویر بزرگتربسته بندی و رفتار مشتری

هنگامی که شما در مورد ارزش و بهای درک شده صحبت می‌کنید، موارد مختلفی به ذهن می‌آیند. بعضی افراد به ارزش درک شده به عنوان یک عنصر احساسی نگاه می‌کنند، بعضی دیگر به عنوان یک مورد قابل لمس. در دنیای برندینگ و بسته بندی، تمام این عناصر اصلی در سطح قرار دارند و برای مشتریان روش های جدید جذب و تفکر در مورد محصولات و همچنین آنچه که آنها عرضه می‌کنند، فراهم می‌کنند.

 

همانطور که اقتصاد و جهانی شدن به نوآوری می‌انجامد، راه های نوین مختلف و بیشماری برای برندها و اقلام بسته بندی وجود دارد. برندها از زیبایی شناسی به عنوان راهی برای ترغیب مشتریان برای برقراری ارتباط احساسی استفاده می‌کنند.

 

علامت های تجاری از زیبایی شناسی خود به عنوان راهی برای نفوذ در ارتباط با مصرف کنندگان در سطح عاطفی استفاده می‌کنند.

بیایید به برخی از عناصر که طراحان در هنگام ایجاد راه حل های بسته بندی فکر می‌کنند، و نحوه ارتباط آنها با برند و محصول نگاهی بیاندازیم.

 

جایگاه برند

بسته بندی در گسترش وفاداری مشتریان به برند کمک می‌کند، به همان راحتی که نام برند از طریق رنگ، نمادها، و یا نوع بسته بندی قابل شناسایی خواهد بود. ایجاد خطوط تولید یا گروه بندی سبک های بسته بندی و قابل تشخیص، یک روش آسان برای مشتریان فراهم می‌کند تا برند شما را در یک محیط خرده فروشی از بقیه تمییز دهند. و این یک عامل بسیار مهم است به این دلیل که گزینه های بسیاری در کانال های خرده فروشی و آنلاین در دسترس هستند.

 

عنصر مهمی که در هنگام ارزیابی نحوه عملکرد برند و بسته بندی باید در نظر گرفت، این است که مصرف کنندگان کیفیت، طراحی، اندازه، رنگ و نوآوری را ارزیابی خواهند کرد. هنگامی که این عناصر در مقایسه با برندهای دیگر و محصولات در گروه بندی مشابه انباشته می شوند، بسته بندی هایی از بقیه متمایز خواهند بود که بیشتر قابل تشخیص و جذاب هستند و حس کنجکاوی مشتریان را بر انگیزاند. این باعث می‌شود که در عرصه رقابت برتری هایی نسبت به بقیه داشته باشند.